ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversite Senatosu “Atça” da Toplandı

Üniversitemiz 2011/09 sayılı senato toplantısı, 22 Haziran Çarşamba günü Atça Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa BİRİNCİOĞLU, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Asuman Seda SARACALOĞLU, Prof. Dr. Ali BELGE, Prof. Dr. Cavit BİRCAN’ın başkanlığında bir araya gelen Üniversite Senatosu, olağan gündem maddeleri üzerinde fikir alışverişinde bulunarak, üniversite yönetimi ile ilgili kararlara imza attı.

Enstitü ve yüksekokul müdürleri ile fakülte dekan ve senatörlerinin katıldığı toplantının sonunda senato üyelerine günün anısına Atça MYO tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.

Yüksekokul önünde çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından Atça Meslek Yüksekokul Müdürü Prof.Dr.İbrahim GENÇSOYLU ve Atça Belediye Başkanı Mustafa ÇINAR tarafından Atça Gönülhan’da düzenlenen öğle yemeğine Üniversitemiz Yönetim Kurulu ve Senato Üyeleri katıldılar. Sultanhisar Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN’in de eşlik ettiği yemekte Rektörümüz Prof. Dr. BİRİNCİOĞLU günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Katılımcıların oldukça güzel vakit geçirdiği yemek, Sultanhisar Kaymakamı ERTÜRKMEN ile Atça Belediye Başkanı ÇINAR’ın konuşmalarına müteakip, senato katılımcılarına günün anısına yönelik olarak hazırlanan plaketlerin takdim edilmesiyle son buldu.

 


22.6.2011