ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ADÜ Haber Arşivi

Üniversitemizde TÜBİTAK Destekli “İlköğretim Fen ve Teknoloji Öğretmenlerine Yönelik Bilimsel Araştırma Projesi Yürütebilme Yeterliliklerini Geliştirme Kursu” Düzenlenecektir

Üniversitemizde ilk defa gerçekleştirilecek olan TÜBİTAK destekli “İlköğretim Fen ve Teknoloji Öğretmenlerine Yönelik Bilimsel Araştırma Projesi Yürütebilme Yeterliliklerini Geliştirme Kursu” 04-08 Temmuz 2011 tarihleri arasında Adnan Menderes Üniversitesi Didim Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilecektir.
Düzenleme Kurulu Başkanlığını Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Asuman Seda SARACALOĞLU’nun üstlendiği, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerimiz Yrd. Doç. Dr. Hilal AKTAMIŞ’ın, Yrd. Doç. Dr. Esin Acar’ın Düzenleme Kurulunda görev aldığı kurs, Üniversitemizden, Ege Üniversitesi’nden, Dokuz Eylül Üniversitesi’nden, Niğde Üniversitesi’nden 17 eğiticinin katılımıyla düzenlenecektir.
  TÜBİTAK tarafından katılımcıların ve eğiticilerin konaklama ve yol giderlerinin karşılanacak olduğu kurs, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilköğretim kurumlarında görev yapmakta olan her bölgeden eşit miktarda katılımcı olmasını sağlayacak şekilde seçilecek olan 30 kişilik Fen ve Teknoloji öğretmenine verilecek dersler şeklinde gerçekleştirilecektir. 

26.5.2011 08:27:42