ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Hukuk Müşavirliği

Üniversite Haber Merkezi
15
11
Anjiyo ve Ameliyat Bir Arada Gerçekleşti Hastanın Ayağı Kesilmekten Kurtuldu Üniversitemiz Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tünay Kurtoğlu ve ekibi tarafından aynı anda gerçekleştirilen anjiyo ve ameliyatın ardından ileri yaş grubu Fadime Ay’ın ayağı kesilmekten kurtuldu.
15
11
Öğretim Üyemiz Uluslararası Mikrobiyoloji Dergisinin Editörlüğüne Seçildi Üniversitemiz Fen – Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Hazır, dünyanın en saygın mikrobiyoloji dergilerinden biri olan ‘Frontiers in Microbiology’ Dergisi’nin çıkaracağı ‘New Antimicrobial Peptides From Bacteria/Invertebrate Obligate Symbiotic Associations’ başlıklı özel sayısı için dergi tarafından seçilen beş editörden biri oldu
15
11
ADÜ Kan Bağışları ile Farkındalık Yaratıyor Üniversitemiz fakülte ve meslek yüksekokulları yaptıkları kan bağışı kampanyaları ile farkındalık yaratmaya devam ediyor. Aydın Türk Kızılay Kan Merkezi iş birliğiyle yürütülen çalışmalarla Söke İşletme Fakültesi, Bozdoğan Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Köşk MYO’da kan bağışı gerçekleşti.
15
11
Spor Farklı Nesilleri Buluşturdu Üniversitemiz Koçarlı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri, 14 Kasım 2019 tarihinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Aydın Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ile “Nesiller Buluşuyor Projesi” kapsamında bir araya geldi.