ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Üniversite Haber Merkezi
27
11
YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç ADÜ Ailesinin Fakülte Birincilerini Ödüllendirdi 2015-2016 Üniversite giriş sınavlarında aldıkları puanla Üniversitemizin fakültelerine 1.olarak kayıt yaptıran öğrencilerimiz, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç tarafından gönderilen teşekkür belgelerini, 26 Kasım 2015 tarihinde düzenlenen senato toplantısında Üniversitemiz Senatörlerinin önünde Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ın elinden aldı.
27
11
Ziraat Fakültemizin Bilimsel Araştırma Projesini Bakanlık Kitaplaştırdı Üniversitemiz Ziraat Fakültesi, Tarım Ekonomisi ve Su Ürünleri Mühendisliği bölümlerinin ortaklaşa yürüttüğü, ADÜ Bilimsel Araştırma Projesi (BAP) “Deniz Balıkçılığı Yetiştiricilik Sistemlerinde Üreticilerin Risk Algıları ve Yönetim Stratejileri” isimli proje sonuç raporu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarımsal Ekonomi ve Politika Geliştirme Enstitüsü tarafından beğenilerek, kitap haline getirilmiştir.
26
11
5. Geleneksel Prematüre Günü Etkinliği Yapıldı Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakın Ünitesi çalışanları, 5. Geleneksel Prematüre Günü’nü 26 Kasım 2015 tarihinde Uygulama ve Araştırma Hastanesi Seminer Salonu’nda gerçekleştirdi.
26
11
Psikiyatri Kliniğimiz Yeni Terapi Yöntemleriyle Adından Söz Ettirecek Ruhsal hastalıkların tedavilerinde dünyada etkin bir şekilde uygulanan Kognitif Davranışçı Terapiye ilişkin Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Çağdaş Öykü Memiş önemli bilgiler verdi.