ADÜ Menü
ADü LOGİN

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLĞÜ
ERASMUS+ Program Koordinatörlüğü

Erasmus+ Staj 2018-19 4. Asil ve Yedek Liste

Son belge teslim tarihi 30 Haziran 2019 olan  4. Asil ve Yedek Listeye ulaşmak için buraya tıklayınız. 4. Asil ve Yedek Listeye 12 Haziran  2019 Çarşamba günü saat  17:00’a  kadar itiraz edebilirsiniz.


Ulusal Ajans tarafından Üniversitemize aktarılan hibe miktarı 44.350 Avro’dur. 24 Mayıs 2019 tarihi itibariyle 32 kişi kabul almış ve belgelerini tamamlamıştır. Erasmus+ Staj Hareketliliği için tahsis edilmiş toplam hibeden geriye  kalan 3464 Avro ile 5 kişinin daha Erasmus+ Staj Hareketliliğine katılması planlanmaktadır.


4. Asil ve Yedek Listede ismi geçen TÜM öğrenciler, staj yapmak istedikleri kurumla (Uygulama El Kitabı’nda belirtilen niteliklere sahip)  yazışmaya başlayabilirler.

Karşı kurumdan kabul almak için son tarih 30 Haziran  2019’dur.

Tüm faaliyetlerin 30 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Gitmekten vazgeçen öğrencilerimizin bu durumu  erasmusstaj@adu.edu.tr e-posta adresine yazılı olarak bildirmeleri zorunludur.

Öncelikle Uygulama El Kitabı’nda Staj Hareketliliği’ni ilgilendiren kısımları dikkatlice okuyunuz.
İş Akış Planında yapmanız gereken tüm işlemler sırasıyla belirtilmiştir, bize bir soru sormadan önce iş akış planını inceleyiniz.

Gitmekten vazgeçen öğrencilerin, staj başlangıç tarihinden en az 1 ay önce vazgeçme durumlarını Koordinatörlüğümüze bildirmesi gerekmektedir. Zamanında bildirim yapmayanlar öğrencilerin sonraki herhangi bir Erasmus+ başvurularında, toplam puanlarından -10 puan azaltma yapılacaktır.