ADÜ Menü
ADü LOGİN

ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLĞÜ
ERASMUS+ Program Koordinatörlüğü

Erasmus+ Staj 2018-19 III. Asil ve Yedek Listesi

Son belge teslim tarihi 24 Mayıs 2019 olan  3. Asil ve Yedek Listeye ulaşmak için buraya tıklayınız. 3. Asil ve Yedek Listeye 26 Nisan 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar itiraz edebilirsiniz.


Ulusal Ajans tarafından Üniversitemize aktarılan hibe miktarı 44.350 Avro’dur. 22 Mart 2019 tarihi itibariyle 26 kişi kabul almış ve belgelerini tamamlamıştır. Erasmus+ Staj Hareketliliği için tahsis edilmiş toplam hibeden geriye  kalan 8184 Avro ile 6 kişinin daha Erasmus+ Staj Hareketliliğine katılması planlanmaktadır.


3. Asil ve Yedek Listede ismi geçen TÜM öğrenciler, staj yapmak istedikleri kurumla (Uygulama El Kitabı’nda belirtilen niteliklere sahip)  yazışmaya başlayabilirler.

Karşı kurumdan kabul almak için son tarih 24 Mayıs  2019’dur.

Tüm faaliyetlerin 30 Eylül 2019 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. Gitmekten vazgeçen öğrencilerimizin bu durumu  erasmusstaj@adu.edu.tr e-posta adresine yazılı olarak bildirmeleri zorunludur.

Öncelikle Uygulama El Kitabı’nda Staj Hareketliliği’ni ilgilendiren kısımları dikkatlice okuyunuz.
İş Akış Planında yapmanız gereken tüm işlemler sırasıyla belirtilmiştir, Koordinatörlüğümüze bir soru sormadan önce iş akış planını inceleyiniz.

Gitmekten vazgeçen öğrencilerin, staj başlangıç tarihinden en az 2 ay önce vazgeçme durumlarını Koordinatörlüğümüze bildirmesi gerekmektedir. Zamanında bildirim yapmayan öğrencilerin sonraki herhangi bir Erasmus+ başvurusunda, toplam puanlarından -10 puan azaltma yapılacaktır.