ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Önemli Duyurular
Oca
22
Nazilli Meslek Yüksekokulu ve Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunları (22.01.2016) Üniversitemiz Senatosunun 28/10/2015 Tarih ve 2015-19 sayılı Senato kararı ile kabul edilen Mezun Öğrencilere Verilecek Belgelerin Düzenlenmesine İlişkin Yönergenin yürürlüğe girmesi ile birlikte ilk etapta Nazilli Meslek Yüksekokulu ve Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunlarının mezun dosyaları birimlerine gönderilmiştir. Mezun öğrencilerimiz diplomalarını ilgili okullardan alacaklardır. Önemle Duyurulur.  
Oca
20
Aydın Sağlık Yüksekokulu ve Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunları (20.01.2016) Üniversitemiz Senatosunun 28/10/2015 Tarih ve 2015-19 sayılı Senato kararı ile kabul edilen Mezun Öğrencilere Verilecek Belgelerin Düzenlenmesine İlişkin Yönergenin yürürlüğe girmesi ile birlikte ilk etapta Aydın Sağlık Yüksekokulu ve Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunlarının mezun dosyaları birimlerine gönderilmiştir. Mezun öğrencilerimiz diplomalarını ilgili okullardan alacaklardır. Önemle Duyurulur.  
Oca
15
Söke Meslek Yüksekokulu ve Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunları (15.01.2016) Üniversitemiz Senatosunun 28/10/2015 Tarih ve 2015-19 sayılı Senato kararı ile kabul edilen Mezun Öğrencilere Verilecek Belgelerin Düzenlenmesine İlişkin Yönergenin yürürlüğe girmesi ile birlikte ilk etapta Söke Meslek Yüksekokulu ve Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunlarının mezun dosyaları birimlerine gönderilmiştir. Mezun öğrencilerimiz diplomalarını ilgili okullardan alacaklardır. Önemle Duyurulur.  
Oca
11
Kuyucak Meslek Yüksekokulu ve Atça Meslek Yüksekokulu Mezunları (11.01.2016) Üniversitemiz Senatosunun 28/10/2015 Tarih ve 2015-19 sayılı Senato kararı ile kabul edilen Mezun Öğrencilere Verilecek Belgelerin Düzenlenmesine İlişkin Yönergenin yürürlüğe girmesi ile birlikte ilk etapta Kuyucak Meslek Yüksekokulu ve Atça Meslek Yüksekokulu mezunlarının mezun dosyaları birimlerine gönderilmiştir. Mezun öğrencilerimiz diplomalarını ilgili okullardan alacaklardır. Önemle Duyurulur.  
Oca
4
Çine Meslek Yüksekokulu Mezunları (04.01.2016) Üniversitemiz Senatosunun 28/10/2015 Tarih ve 2015-19 sayılı Senato kararı ile kabul edilen Mezun Öğrencilere Verilecek Belgelerin Düzenlenmesine İlişkin Yönergenin yürürlüğe girmesi ile birlikte Çine Meslek Yüksekokulu mezunlarının mezun dosyaları birimlerine gönderilmiştir. Mezun öğrencilerimiz diplomalarını ilgili okuldan alacaklardır. Önemle Duyurulur.  
Üniversite Haber Merkezi
29
04
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Can Ailesinin Sofrasına Konuk oldu Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, üniversitede gerçekleştirdiği incelemeler sırasında rast geldiği Can ailesi ile birlikte sohbet etti. Muğla’dan tedavi için Uygulama ve Araştırma Hastanemize sevk edilen anneleri Mehila Can’ın durumu hakkında da bilgi alan Rektörümüz Prof. Dr. Bircan, hastanede yatan hastalarımızın ADÜ Ailesi için hastadan çok misafir olduğunu ifade ederek yapabilecekleri bir şey olup olmadığını sordu.
29
04
Genç Liderler Topluluğu 90’larda Çocuk Olmayı Hatırlattı Üniversitemiz Genç Liderler Topluluğu eski zamanlara duyulan özlemi gidermek için “90’lar Sokak Oyunları “ etkinliğini 29 Nisan 2016 tarihinde Üniversitemiz Tralleis Meydanı’nda gerçekleştirdi.
29
04
Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, Üniversitemiz Folklor Topluluğunu Çalışmalarında Ziyaret Etti Üniversitemiz Halk Oyunları Topluluğu çalışmalarını gerçekleştirdiği Tralleis Meydanı’nda Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ağırladı. Kampüs alanında gerçekleştirdiği incelemeler sırasında, çalışmaları izleyerek öğrencilerle sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan, öğrencilere başarılar diledi.
29
04
Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği İvme Kazanıyor Aydın ili Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği’ni (KÜSİ) hızlandırmak amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında 2 toplantı yapıldı. İlk toplantıda strateji eylem planı ve AR – GE reform paketi gibi konular görüşülürken ikinci toplantıda ise Üniversite – Sanayi işbirliği tartışıldı.