ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı


Sorgulama Yapılacak Kütüphane :

Gelişmiş Sorgulama İçin Tıklayın

Katalog Sorgulama Rehberi

Üniversite Haber Merkezi
11
02
Rektörümüz Üniversitemizin Projelerine Destek İçin Ankara’da Görüşmelerde Bulundu Rektörümüz Prof. Dr. Cavit BİRCAN 10 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirdiği Ankara ziyaretinde, Üniversitemizin projelerine destek için görüşmelerde bulundu.
09
02
BAKAN EROĞLU, REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. CAVİT BİRCAN İLE BİR ARAYA GELDİ Aydın için önemli birçok tesisin temel atma ve açılış törenini gerçekleştirmek için Aydın’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Rektörümüz Prof. Dr. Cavit BİRCAN ile temel atma töreninde bir araya geldi. Bakan EROĞLU, son dönemde Üniversitemizin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar hakkında bilgi alarak Rektörümüz Prof. Dr. Cavit BİRCAN ve ekibini tebrik etti.
12
02
Üniversitemizde Nureddin YILDIZ’ı Ağırladık Üniversitemiz ev sahipliğinde Aydın Nesil Derneği ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte düzenlediği, Nureddin YILDIZ’ın konuşmacı olarak katıldığı “Aldığınız Her Nefeste İslam Kokusu Olsun” konulu konferans, 12 Şubat 2016 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşti.
12
02
Öğretim Üyemizin Kitabı Yayımlandı Üniversitemiz Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Neslihan ŞENDUR’un 2014 yılında yayımlanan “Pediatrik Dermatoloji” adlı kitabının ardından, “Dermatoloji Rehberi” adlı kitabı da Ocak 2016’da okuyucularla buluştu.