ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Bilimsel Araştırma Projeleri

HABERLER / DUYURULAR
Haz
9
ADÜ KRM-15001 Projesi Hakkında ADÜ KRM-15001 no'lu proje kapsamında bilimsel makaleler ile ulusal ve uluslararası projelere destek verilecektir. Destek başvuruları ADÜ BAP Otomasyon Sistemi üzerinden yapılabilir. İlgili destek talepleri kongre giderleri, malzeme ve/veya hizmet alımı şeklinde gerçekleşebilir. Ulusal ve uluslararası kaynaklarca desteklenmiş proje bütçelerinin %10'una kadar destek talep edilebilir. Destek kapsamında değerlendirilecek projeler  01/01/2014 tarihinden sonra kabul edilmiş olmalıdır. Başvurular sadece proje yürütücüleri tarafından gerçekleştirilebilir ve her projeye sadece bir defa destek verilir. Bilimsel yayın desteğinin üst limiti 4.000 TL olup destek miktarının hesaplanmasında derginin TÜBİTAK UBYT Puanı   (4.000 x UBYT Puanı/100 = Destek Miktarı) kullanılacaktır. Minimum destek miktarı 1.000 TL'dir. Bütçesi sadece yurtdışı yolluk ve kongre desteği olan yayınlara destek miktarına ek olarak 1.000 TL ek destek alabilir. Destek verilecek makaleler 01/01/2014 tarihinden sonraki tarihlerde basılmış olmalı ve "Adnan Menderes Üniversitesi" adresli olmalıdır. Her makale için bir yazar başvuruda bulunabilir ve her makaleye sadece bir defa destek verilir.    
May
29
OTOMASYON KULLANIM KILAVUZU Otomasyon Kullanımı ile ilgili videolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Otomasyona Nasıl Girilir? Proje Başvurusu Nasıl Yapılır? Rapor Nasıl Yüklenir? Satınalma Talebi Nasıl Yapılır?  
May
29
OTOMOSYONA GEÇİŞ 1-Üniversitemiz Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi Koordinatörlüğü’nde yürütülen ve/veya yürütülecek olan projelerle ilgili tüm işlemler (yeni proje başvurusu ve devam etmekte olan projelere ait ek talepler) e-bap otomasyonu üzerinden takip edilecektir. 2-Otomasyonun daha kolay ve anlaşılır kullanımı için 11 Haziran 2015 tarihinde  saat 10.00'da Üniversitemiz Atatürk Kongre Merkezi’nde tüm akademik personelimize yönelik "Bilgilendirme Toplantısı" yapılacaktır. 3-DEĞERLİ ARAŞTIRMACILAR;  PROJELERİNİZE AİT  SATIN ALMA TALEPLERİNİZE OTOMASYON ÜZERİNDEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ.    
Nis
21
Faturalar İle İlgili Duyuru