ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Bilimsel Araştırma Projeleri

Üniversite Haber Merkezi
03
05
Promosyon İhalesinde Rekor Kırıldı, Kişi Başı 3000 TL Üniversitemiz personelimizin maaşlarının alacağı bankanın belirlendiği ve promosyon için bankaların kıyasıya yarıştığı ‘Banka Promosyon İhalesi’ 3 Mayıs 2016 tarihinde Üniversitemiz Senato Salonunda gerçekleşti. Üniversitemiz web sayfası üzerinden canlı olarak yayınlanan ihale 3000 TL ile Vakıfbank’ta kaldı.
03
05
Rektörümüz, YÖK Tarafından Düzenlenen Türkiye-Tunus İşbirliği Formuna Davet Edildi Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan,2-3 Mayıs 2016 tarihleri arasında YÖK tarafından düzenlenen ve İstanbul Teknik Üniversitesinde gerçekleştirilen II. Tunus-Türkiye Üniversiteleri İşbirliği Forumuna katıldı. İki ülke arasında yükseköğretim alanındaki işbirliğini artırmak amacıyla gerçekleşen foruma Türkiye’den 15, Tunus’tan ise 8 üniversite katıldı.
02
05
Bahar Şenlikleri Kampüs Etkinlikleri Başladı Üniversitemiz 21. Kültür ve Sanat Şenlikleri açılış töreni, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Ali Sarılı’nın da katılımıyla 2 Mayıs 2016 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi önündeki Tralleis Meydanı’nda gerçekleşti.
04
05
Kültür Bakanlığından Öğretim Görevlimize Büyük Onur Üniversitemiz Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dr. Hüseyin Önlem Ersöz’ün karikatürü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü ve Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği’nin (GESAM) ortaklaşa düzenlediği Karikatür ve Afiş yarışmasında sergilenmeye değer görüldü.